Silichrom na čištění a leštění kovů a chromu 90 g

na kov
Množstvo
110 g

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

• Dekády najlepší krém na čistenie kovov a mincí, ktorým nevadí abrazívny účinok.

Jednoznačne najlepší krém s historickou tradíciou, ktorým vyčistíte väčšinu kovov. Používam roky na mince nižšej zberateľskej hodnoty. aj na euromince z obehu rozhodne lepší ako sitol.

• perfektne vycisti nerez

vzala som pastu na skusku,nakolko mam nerezovy plynovy sporak a okolo najvacsieho horaka bolo zaciernene od ohna...nicim som to nevedela vycistit...po vycisteni touto pastou,mi padla sanka ..:-)

• funguje

rokmi overená kvalita, funguje skvelo

Použitie
na kov
Množstvo
110 g

Silichrom umožňuje účinne vyčistiť a vyleštiť zašlé povrchy kovových predmetov chrómovaných, niklovaných, z nerezu, hliníka, mosadze a pod. Zanecháva konzervačný film, ktorý chráni ošetrené plochy proti nepriaznivým vplyvom atmosféry.

Na sklade • 1 variant3,02 €97 % • 4 661 recenziíĎalšie informácie

• Funguje tak, ako má.

Stále je to ten istý skvelý produkt ako pred 60 rokmi, keď som ho použil prvýkrát.

• perfektne vycisti nerez

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,02 €97 % • 4 661 recenziíĎalšie informácie

• funguje

rokmi overená kvalita, funguje skvelo

• Mal by leštiť chróm...
      • Nie som si istý, či sa leští tak dobre, ako by zákazník očakával
      • Príliš suchý
      • Hrudkovitá konzistencia
      • Dostáva sa do škár k tesneniam (mám chróm pod oknami) a potom zafarbí okná

Myslím, že by ste mali skúsiť niečo iné. Nie som veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Vynikajúci , osvedčený produkt. Som spokojná . Krásne som s ním vyleštila mosadzný luster , odporúčam všetkým .